Іспанія з червня відкриє кордони для туристів – 24 Новини

Іспанія з червня відкриє кордони для туристів

Після введення загальноєвропейського цифрового сертифікату про вакцинацію влада Іспанії розраховує відкрити в’їзд для іноземних мандрівників. Очікують, що це відбудеться у червні, пише ВВС.

“Іспанія буде готова в червні повідомити всім мандрівникам з усього світу, що ви можете нас відвідати”, — заявив іспанський міністр туризму Фернандо Вальдес.

Туристів почнуть пускати у травні, аби спрогнозувати подальшу ситуацію з епідемією, але усе залежатиме від цифрового зеленого сертифіката ЄС. Він розподілить схему допуску туристів і з неєвропейських держав. Сертифікат буде містити QR-код й електронний підпис.

Для в’їзду в Іспанію турист повинен буде мати довідку про щеплення двома дозами вакцин, дозволених у Євросоюзі, або довідку про те, що перехворів на коронавірус, або негативний тест на COVID-19.

Сертифікати вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19 стануть доступні в Євросоюзі від 15 червня. Україна буде співпрацювати з Європейським Союзом над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифіката про імунітет щодо COVID-19.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях