Із незаконними діями української влади Медведчук бореться законними методами, – Kresy24.pl – 24 Новини

Із незаконними діями української влади Медведчук бореться законними методами, – Kresy24.pl

Народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук відповів на незаконні санкції Ради національної безпеки України. Політик подав позов до Касаційного адміністративного суду Верховного Суду України. Таким чином, Медведчук хоче оскаржити указ Президента, яким Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти парламентаря. Про це пише польський інформаційний портал Kresy24.pl.

“До Касаційного адміністративного суду, який діє в структурі Верховного суду, надійшла скарга Медведчука на указ Президента Зеленського від 19 лютого, яким по відношенню до нього були введені в дію санкції Ради національної безпеки і оборони України”, – цитує польське видання прес-службу суду.

Також інформаційний ресурс нагадує, що місяць тому РНБО України прийняла рішення про введення персональних санкцій проти лідера опозиційної партії Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. В ОПЗЖ дане рішення назвали “актом політичних репресій”, що порушує Конституцію і закони України.

Раніше народний депутат України, голова політради партії ” опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук заявив, що незаконне введення санкцій по відношенню до опозиційних телеканалів і політиків є свавіллям влади, і всі спроби обґрунтувати це рішення Законом України “Про санкції” неспроможні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях