Ізраїль закриває всі середземноморські пляжі через розлив смоли – 24 Новини

Ізраїль закриває всі середземноморські пляжі через розлив смоли

Кількох людей госпіталізували через вдихання токсичних парів

Влада Ізраїлю вирішила закрити всі середземноморські пляжі через розлив смоли, яка досягла берегової лінії. Про це повідомляє The Times Of Israel.

Зазначається, що ізраїльтянам радять уникати всіх пляжів Середземного поря від Рош-ха-Нікри на півночі на кордоні з Ліваном до Зікіма біля Сектора Газа на півдні.

Причину розливу десятків смоли, що стало одним із найсерйозніших екологічних лих в країні за останні десятиліття, досі не зрозуміли. За словами міністра охорони навколишнього середовища Гіли Гамліеля, розлив нафти було виявлено приблизно за 50 км від узбережжя ще тиждень тому. Винуватцем розливу може виявитися одне з 10 суден, які перебували у той час в зазначеному районі.

При цьому відомо, що кількох людей, котрі брали участь в очищенні від величезного розливу госпіталізували через вдихання токсичних парів.

Нагадаємо, нещодавно уряд Ізраїлю прийняв рішення продовжити на 14 днів обмеження на роботу усіх пунктів пропуску через державний кордон. Таке рішення пояснили погіршенням епідеміологічної ситуації в країні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях