Johnson & Johnson подала заявку на використання своєї вакцини від COVID-19 в ЄС – 24 Новини

Johnson & Johnson подала заявку на використання своєї вакцини від COVID-19 в ЄС

Єврокомісія раніше замовила партію цієї вакцини для 200 млн осіб

Американська фармкомпанія Johnson & Johnson подала заявку для отримання умовного дозволу на застосування своєї вакцини від коронавірусу COVID-19 в Європейському Союзі. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, у вівторок, 16 лютого, Європейське агентство з лікарських засобів заявило про отримання заявки від компанії Johnson & Johnson на схвалення її вакцини від коронавірусу Janssen. 

Відомо, що перевірка препарату відбуватиметься за прискореною процедурою. У європейському дозвільному органі припустили, що рішення щодо вакцини можна очікувати до середини березня. 

Водночас голова Єврокомісії Урсула фон дер Леєн запевнила, що комісія надасть дозвіл на застосування цього препарату одразу, як тільки надійде позитивна рекомендація ЄАЛЗ.

Як зазначається, раніше Johnson & Johnson вже подавала аналогічну заяву до Управління з санітарного нагляду за харчовими продуктами і медикаментами (FDA) в США. Компанія також очікує отримати дозвіл на застосування її препарату за екстреною процедурою.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз спростив процедуру схвалення вакцин, які адаптовані до мутацій коронавірусної хвороби COVID-19.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях