“Хай роздрукує знімок і повісить на роботі”: Кадиров відреагував на фото з Уруським – 24 Новини

“Хай роздрукує знімок і повісить на роботі”: Кадиров відреагував на фото з Уруським

Чеченський президент розповів, що міністр ділився з ним “секретною інформацією”

Очільник Чечні Рамзан Кадиров прокоментував світлину, на якій він стоїть поряд з віце-прем’єр-міністром зі стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським на військовій виставці в Абу-Дабі. Це фото спричинило скандал між прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та Уруським. Свій коментар з цього приводу Кадиров оприлюднив в Telegram.

Глава Чечні зізнався, що не знав в обличчя Уруського, а якби знав, то “не підпустив”. При цьому Кадиров запевнив, що український міністр ділився з ним “секретною інформацією”.

“Не встиг я осмислити ситуацію, як мій візаві почав ділитися відомостями, що становлять державну таємницю. При цьому дуже метушився і озирався по сторонах. Як з’ясувалося, таємничим незнайомцем виявився віце-прем’єр України Олег Уруський.

…Весь цей галас висмоктаний з пальця і не вартий виїденого яйця. Хотів би звернутися до тих, хто роздув цей скандал: не займайтеся дурницями! До вчорашнього дня я поняття не мав, хто такий Уруський. Знав би – не підпустив. Підійти і, тим більше, потиснути руку таким людям вважаю для себе неприйнятним. Особи, які причетні до численних бід і страждань власного народу на Донбасі і в інших регіонах, для мене нерукопожатні.

Що стосується Уруського, для нього має бути честю опинитися поруч з нами. Так що нехай роздрукує знімок і повісить на найпочесніше місце вдома і на роботі”, – написав Кадиров у соцмережі. 

Нагадаємо, сам Уруський також прокоментував світлину з президентом Чечні. Міністр пояснив, що він брав участь в офіційній церемонії відкриття виставки як глава української делегації, а розміщення усіх гостей було згідно з протоколом держави-організатора.

При цьому Уруський запевнив, що “не мав і не збирається мати” жодних контактів із Кадировим.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях