Колишній голова розвідки США підтвердив, що існує ще багато секретних матеріалів про НЛО – 24 Новини

Колишній голова розвідки США підтвердив, що існує ще багато секретних матеріалів про НЛО

Секретні матеріали мають оприлюднити до літа

США володіють матеріалами, що свідчать про здатність Невпізнаних літальних об’єктів робити маневри, на які не здатні нині відомі технології. Про це розповів колишній голова Національної розвідки Джон Реткліфф у інтерв’ю Fox News.

Досі не зрозуміло, що саме зафіксували американські військові та розвідувальні відомства — об’єкти інопланетного походження, невідомі раніше атмосферні явища або ж секретні розробки інших урядів. Уряд має дати пояснення загадок НЛО не пізніше 1 червня.

За словами Реткліффа, на сьогодні у США розсекретили лише невелику частину матеріалів стосовно НЛО, що не мають однозначного пояснення. Об’єкти не лише бачили військові пілоти — їх зафіксували відеокамери, супутники та безліч інших приладів. НЛО рухаються з високою швидкістю проти вітру та роблять інші непояснювані речі.

“Маневри, які складно повторити, оскільки у нас немає таких технологій. Або пересування на швидкості, що перевищує звуковий бар’єр, без звукового удару”, — пояснив колишній розвідник.

За його словами, фіксація Неопізнаних літальних об’єктів має місце по всьому світу. У грудні президент Дональд Трамп підписав закон, за яким силові та розвідувальні агентства отримала 180 днів на публікацію всіх відомих свідчень про НЛО — доповідь має з’явитися не пізніше 1 червня цього року.

Реткліфф сподівався випустити її ще до своєї відставки 20 січня, однак не встиг, оскільки розсекречення документів це “не досить швидка” задача, яка потребує більше часу. Доповідь міністерства оборони та розвідки має також містити визначення рівня небезпеки, яку складають НЛО, та оцінку вірогідності того, що за їхньою появою можуть стояти конкуренти США на міжнародній арені.

“Інколи ми задаємося питанням, чи можуть наші суперники мати технології, що просунулись трохи більше, ніж ми вважали чи виявили”, — прокоментував Реткліфф.

Він зазначив, що уповноважені агентства інколи взагалі не можуть дати пояснення того, що потрапило на сенсори військового та розвідувального обладнання.

Колишній голова розвідки вважає, що публікація секретних матеріалів про невідомі об’єкти була б “здоровим” актом американського уряду.

Торік Пентагон випустив серію відеозаписів, що фіксують НЛО. Сенатор Гаррі Рейд заявив, що вони — лише поверхня айсбергу, і США має проробити серйозну наукову роботу щодо визначення цих об’єктів та ступеня загрози, який вони можуть складати.

“Американський народ заслуговує того, щоб бути поінформованим”, — написав він.

Нагадаємо, раніше американське військове відомство розсекретило відеозаписи 2004 та 2015 років, на яких зафіксували невпізнані летючі об’єкти. Це зернисті відеозаписи, які зображують “незрозумілі повітряні явища”. 

Пізніше Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки офіційно оприлюднило дані про ще вісім випадків зустрічі своїх військових пілотів з НЛО.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях