Конгрес остаточно проголосував за антикризовий пакет Байдена на 1,9 трлн доларів – 24 Новини

Конгрес остаточно проголосував за антикризовий пакет Байдена на 1,9 трлн доларів

Гроші підуть на підтримку громадян, бізнесу, а також розширення діагностики та лікування коронавірусу.

Палата представників Конгресу США у середу, 10 березня, підтримала пакет заходів для стимулювання економіки країни розміром 1,9 трлн доларів. Про це повідомив Білий дім у Twitter. 

“Важливі новини: Конгрес тільки що прийняв американський план порятунку президента Байдена – історичний законодавчий пакет, який переверне сторінку цієї пандемії, і принесе пряму допомогу американцям і дасть поштовх нашій економіці”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією DW, рішення підтримали 220 членів нижньої палати Конгресу, тоді як 211 проголосували проти. Також Джо Байден заявив, що підпише документ у п’ятницю, 12 березня.

Як зазначається, антикризовий пакет передбачає розширення допомоги з безробіття до 300 доларів на тиждень, а також виплату 1400 доларів для платника податків або ж 2800 доларів для подружжя, якщо їхні річні доходи не перевищують відповідно 70 тисяч доларів або 150 тисяч доларів відповідно. Також передбачені податкові пільги для родин з дітьми та без.

Окрім цього, 170 млрд доларів допомоги буде надано системі освіти, 25 млрд доларів ресторанам та барам. На COVID-тестування планують витратити 46 млрд доларів, а на пришвидшення вакцинації – приблизно 14 млрд доларів.

Також пакет передбачає 30 млрд доларів допомоги для родин, які не здатні оплатити орендну плату за житло та комунальні послуги.

Нагадаємо, минулого місяці Конгрес США схвалив перший транш допомоги у рамках Ініціативи безпекової допомоги Україні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях