Китай наклав санкції на посадовців із Великої Британії – 24 Новини

Китай наклав санкції на посадовців із Великої Британії

Такий крок є відповіддю на скоординовані дії ЄС, США, Великої Британії та Канади

Міністерство закордонних справ КНР заявило про запровадження санкцій щодо дев’ятьох фізичних і чотирьох юридичних осіб з Великої Британії. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, у  санкційному переліку є колишній лідер Консервативної партії Іан Данкан Сміт, а також Комісія торі з прав людини, яка, за словами китайської влади, “зловмисно поширює брехню і дезінформацію”.

Відомо, що особам із цього списку, а також членам їхніх сімей, закритий в’їзд до Китаю. Громадянам Китаю, а також компаніям та установам, заборонено вести бізнес з фігурантами списку.

“Китай має твердий намір захищати свій національний суверенітет, безпеку й інтереси розвитку”, – наголосили в МЗС Китаю.

Нагадаємо, 22 березня, Європейський Союз ввів нові санкції за порушення прав людини. Під обмеження потрапили китайські чиновники з провінції Синьцзян, які причетні до переслідування та геноциду мусульман-уйгурів.

Пізніше Китай у відповідь на запровадження санкцій з боку Європейського Союзу заборонив в’їзд низці європейських депутатів і вчених.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях