La Tribune: Зеленський наклав санкції на Медведчука для поліпшення відносин з Байденом – 24 Новини

La Tribune: Зеленський наклав санкції на Медведчука для поліпшення відносин з Байденом

Закриття трьох опозиційних телеканалів і введення санкції щодо голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука є спробою Києва відновити більш тісні зв’язки із США. Про це пише французька щотижнева Фінансова газета La Tribune.

“Київ розглядає обрання Джо Байдена як можливість відновити більш тісні зв’язки зі Сполученими Штатами Америки та посилити тон щодо Москви. Цей зсув проявився, зокрема, в забороні кількох телеканалів і санкціях проти Віктора Медведчука”, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, йдеться і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів (“112 Україна”, NewsOne, ZIK). Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років.

Через деякий час журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об’єдналися і створили новий телеканал – “Перший Незалежний”.

Однак через годину після початку ефіру під тиском влади та правоохоронних органів телеканал “Перший Незалежний” був відключений від мовлення.

Крім того, 19 лютого, на засіданні РНБО прийняли рішення про введення санкцій проти низки юридичних і фізичних осіб. зокрема, під обмеження потрапили голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 10 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях