Лавров на переговорах з Угорщиною звинуватив у крадіжці перекладачку Сіярто – 24 Новини

Лавров на переговорах з Угорщиною звинуватив у крадіжці перекладачку Сіярто

Відповідне відео було опубліковане ще 22 січня, але в Угорщині його зрозуміли не одразу

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав крадіями членів делегації угорського міністра Петера Сіярто після того, як його перекладачка взяла ручку для нотування заяв міністрів. Відео, яке зафіксувало цю заяву, було розміщене на Facebook-сторінці МЗС РФ ще 22 січня

Втім, довгий час лишалося непоміченим, оскільки Лавров сказав це російською, і угорська аудиторія його не зрозуміла.

Інцидент стався під час трансляції протокольної частини зустрічі міністрів, в рамках візиту Сіярто до Москви. Угорська делегація зайшла до зали та зайняла місця за столом переговорів; поруч з очільником МЗС Угорщини сіла його перекладачка, яка взяла зі столу ручку і далі відхилилася від столу, щоби відкласти сумку, що була у неї в руках.

Втім, Лавров, не зауваживши, що його мікрофон вже увімкнений, негучно сказав: “(Починають) ручки відразу красти”. Далі на відео видно, що вона цією ручкою занотовує за Лавровим його слова, щоби перекладати їх угорською.

Втім, ці слова не були перекладені, і угорські медіа звернули увагу на цей інцидент лише через понад тиждень. МЗС Угорщини, яке цитує Telex, у коментарі  запевнило, що жодної крадіжки не було, а міністр Лавров, зважаючи, на “надзвичайно дружні особисті відносини із Сіярто… пожартував на початку зустрічі”. У Будапешті не вважають, що це має змінити ставлення до Росії.

Раніше голова російського МЗС Сергій Лавров заявляв, що є всі підстави вважати, що отруєння російського опозиціонера Олексія Навального – це інсценування.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях