Людям до 60 років після першого щеплення AstraZeneca рекомендується інша вакцина, – Комісія з вакцин ФРН – 24 Новини

Людям до 60 років після першого щеплення AstraZeneca рекомендується інша вакцина, – Комісія з вакцин ФРН

При повторній вакцинації Комісія з вакцин Німеччини радить вводити людям даної вікової категорії матричну РНК-вакцину, таку як Pfizer-BioNTech і Moderna

Комісія по вакцинам Німеччини (STIKO), рекомендувала використовувати іншу Covid-вакцину при повторній вакцинації людей до 60 років, які отримали перше щеплення AstraZeneca. Про це повідомляє Reuters.

“Поки не будуть отримані відповідні дані, STIKO рекомендує людям у віці до 60 років замість другої дози AstraZeneca вводити дозу мРНК-вакцини через 12 тижнів після першої вакцини”, – сказали в комісії.

Щеплення з матричної РНК (мРНК) включають вакцини, вироблені компаніями Pfizer-BioNTech і Moderna.

Як повідомлялося раніше, європейський регулятор не виявив причинно-наслідкового зв’язку між вакциною AstraZeneca і тромбозом.

У березні через виникнення тромбів в кровоносних судинах у деяких щеплених людей ряд країн ЄС тимчасово призупинили використання вакцини AstraZeneca. І хоча використання препарату поступово відновили, в Німеччині, Франції, Іспанії, Італії впала довіра до цієї вакцини.

У Канаді на сьогоднішній день не прищеплюють AstraZeneca людей у віці до 55 років. За словами заступника Голови Національного консультативного комітету з імунізації Шеллі Дікс, більшість європейців, у яких після вакцинації AstraZeneca виникли тромби, були жінками у віці до 55 років.

В кінці березня вакцина від коронавірусу AstraZenecа була перейменована в Vaxzevria.

Агентство з ліків Швеції повідомляє, що зміна назви не передбачає ніяких змін у складі препарату.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях