Лукашенко: Росія і Білорусь допрацьовують останні кроки для інтеграції – 24 Новини

Лукашенко: Росія і Білорусь допрацьовують останні кроки для інтеграції

Практично всі дорожні інтеграційні карти готові до підписання

Республіка Білорусь та Російська Федерація допрацьовують останні кроки, необхідні для інтеграції двох країн. Із 33 дорожніх інтеграційних карт, передбачених домовленостями, урядам залишилося завершити роботу над 6-7. Про це повідомив президент РБ Олександр Лукашенко на зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним, передає ТАСС.

“Ми, по-моєму, 33 напрямки окреслили – ці дорожні карти, які напрацювали. Ми домовилися про те, що ми їх модернізуємо, оновимо. Уряди дуже багато зробили, вони оновили формат. Залишилося шість-сім дорожніх карт, над якими уряди працюють. Усі інші готові до підписання”, – наголосив Лукашенко. 

Зазначимо, 2 квітня 1996 року Росія та Білорусь підписали угоду про створення глибоко інтегрованої політично та економічно Спільноти. Наступного року цю спільноту перетворили на Союз Білорусі та Росії. Угода передбачає збереження державного суверенітету обох сторін. При цьому країни узгоджують зовнішню політику, а також здійснюють глибоку економічну інтеграцію. Договір про створення Союзної Держави було підписано у грудні 1999 року.

Нагадаємо, два тижні тому президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що президентських повноважень забагато для однієї людини, та виступив за перерозподіл їх у новій Конституції.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях