Литва також заявила про початок третьої хвилі коронавірусу у країні – 24 Новини

Литва також заявила про початок третьої хвилі коронавірусу у країні

Національний центр громадського здоров’я Литви стверджує, що зростання кількості хворих є продовженням другої хвилі

Зважаючи на зростання кількості нових випадків коронавірусу у Литві, Департамент статистики офіційно заявив, що у країні розпочалась третя хвиля COVID-19. Про це пише Postimees.

“Схоже, що починається третя хвиля пандемії. Траєкторія Литви в просторі показників двох пандемій розвернулася і повернулася в старі рамки, в яких вона рухалася в жовтні”, – йдеться у заяві департаменту.

Водночас Національний центр громадського здоров’я Литви стверджує, що зростання кількості хворих є продовженням другої хвилі.

“На думку фахівців, попри коливання певних епідеміологічних показників все ще має місце продовження другої хвилі”, – заявили в НЦГЗ.

Також у Центрі зауважили, що спад кількості нових випадків коронавірусу пов’язаний зі скороченням обсягів лабораторних досліджень.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Польщі заявив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в країні. За словами міністра, питання полягає в тому, чи буде масштаб третьої хвилі таким, як у листопаді, або ж хворих буде менше.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях