Медведчука обклали санкціями і викликали на допит в СБУ за критику української влади, – Le Figaro – 24 Новини

Медведчука обклали санкціями і викликали на допит в СБУ за критику української влади, – Le Figaro

Санкції щодо народного депутата України, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука були введені через критику на адресу президента Зеленського. Після цього опозиційного політика викликали на допит в СБУ. І, незважаючи на те, що тема допиту є таємницею слідства, співробітники правоохоронних органів охоче розповідають журналістам подробиці візиту Медведчука до Служби безпеки України. Про це пише популярна щоденна французька газета Le Figaro.

Видання повідомляє: у партії “Опозиційна платформа – За життя” підтвердили інформацію про візит Медведчука до СБУ, але уточнили, що тема допиту є таємницею слідства.

“Тема допиту являє собою таємницю слідства”, – цитує Le Figaro заяву ОПЗЖ, в якій засуджуються “політично мотивовані репресії”.

Незважаючи на це, джерело в правоохоронних органах запевнило французького журналіста, що депутат був викликаний в рамках розслідування за звинуваченням у “державній зраді і не тільки”.

Далі у відомій французькій газеті Le Figaro нагадали, що минулого місяця Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення про накладення санкцій на Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко, А на початку лютого президент України Володимир Зеленський закрив три опозиційні телеканали.

На думку автора статті, санкції щодо Віктора Медведчука були введені за те, що політик постійно критикує чинну владу.

“Віктор Медведчук регулярно звинувачує Київ у тому, що він “нічого не зробив” для припинення війни з сепаратистами. За словами Києва, він кілька років був українським представником в переговорах з бойовиками”, – пише Le Figaro.

Раніше народний депутат України голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що якби при владі були хоч якісь докази його провини в пред’явлених звинуваченнях, то їх би вже давно оприлюднили.

“Якби я брав участь у злочинних схемах, в яких багато з них беруть участь, якби я наживався на збройному конфлікті, пограбуванні народу або хоча б неправильно перейшов вулицю, то хіба влада не зробила б це надбанням громадськості і під бій барабанів і виття націонал-радикалів не притягнула б мене до відповідальності? Але вони не можуть пред’явити мені законних і обґрунтованих претензій, тому що я завжди був і залишаюся законослухняним громадянином”, – підкреслив Медведчук.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях