Moderna створила вакцину проти “південноафриканського” штаму COVID-19 – 24 Новини

Moderna створила вакцину проти “південноафриканського” штаму COVID-19

Компанія планує оцінити три варіанти щеплень.

Компанія Moderna розробила оновлену версію своєї вакцини проти COVID-19, яка має боротися з “південноафриканським” штамом коронавірусу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що препарат вже відправили в Національний інститут охорони здоровʼя США для клінічних випробувань. Самі дослідження проводитиме й фінансуватиме Національний інститут алергії та інфекційних захворювань країни.

Загалом компанія планує оцінити три варіанти щеплень, які підсилюють відповідь імунітету: нову вакцину в дозі 50 мкг і нижче; мультивалентний препарат mRNA-1273.211, який поєднує вакцину проти звичайного штаму COVID-19 і нову розробку, – в дозі 50 мкг і нижче; та третю дозу звичайної вакцини у якості підсилювача в дозі 50 мкг.

Також Moderna проаналізує ефективність нового та попереднього препарата під час вакцинації людей, які не хворіли на COVID-19. Таким людям вводитимуть дві дози вакцини по 100 мкг і нижче. Відомо, що наразі вакцину компанії Moderna вводять дві дози по 100 мкг кожна.

Нагадаємо, не так давно в компанії Moderna заявили, що їхня вакцина проти коронавірусу ймовірно захищатиме людину від хвороби протягом кількох років. Тоді там пообіцяли довести, що вакцина буде ефективною й проти нового штаму COVID-19.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях