На острові Сардинія влада видала указ про заборону хворіти на коронавірус – 24 Новини

На острові Сардинія влада видала указ про заборону хворіти на коронавірус

Громадянам не лише заборонено хворіти, а й вимагати лікування і ліків

На італійському острові Сардинія, в місті Оніфері влада видала указ, яким заборонили місцевим жителям хворіти на коронавірус. Зокрема, таке рішення ухвалила мер Оніфері Стефанія Пірас, повідомляє видання La Nuova Sardegna.

“Громадянам категорично заборонено хворіти, вимагати лікуванняя та ліків, і заражуватись вірусом covid-19″, – йдеться в документі.

Таке рішення мер ухвалила після того, як дізналася, що місто фактично залишилося без лікаря, і спроби знайти нового фахівця на дану посаду не мали успіху.

“Зараз у нас навіть немає заміни, і ми не можемо зв’язатися з лікарем в сусідніх країнах, який виявив би готовність замінити наших, з огляду на те, що вони перевантажені”, – зазначила мер.

За її словами, відсутність лікаря загальної практики – це проблема, яка стосується не лише Оніфері, але й інших комун острова, таких як Саруле, Олзай, Нуле, Бенетутті.

Пірас заявила про намір приєднуватися до протестів проти ситуації у сфері охорони здоров’я, у зв’язку із якою громадяни виявилися позбавленими права на медичну допомогу.

За инофомацією видання, з початку надзвичайної ситуації на Сардинії було виявлено 38 731 випадок зараження вірусом Covid-19. 430 пацієнтів наразі  госпіталізовані до відділень інтенсивної терапії. 14 тыс. 728 осіб перебувають у домашній ізоляції. 994 жителів острова померли від небезпечної недуги.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях