На тлі пандемії люди частіше стали їздити на власних автомобілях – 24 Новини

На тлі пандемії люди частіше стали їздити на власних автомобілях

Кількість охочих придбати власний автомобіль у світі зросла за час пандемії Сovid-19. При цьому вимоги до придбаних машин помітно знизилися

Під час пандемії коронавірусу люди в усьому світі стали активніше користуватися приватними автомобілями і частіше замислюватися про купівлю власної машини. Це випливає з результатів соціологічного дослідження міжнародної консалтингової компанії Capgemini, повідомляє DW. 

В опитуванні взяли участь 11 тисяч осіб по всьому світу. При цьому 87% респондентів вказали, що вважають за краще користуватися власним транспортним засобом для відчуття безпеки під час поїздки. Під час аналогічного опитування, що проводилося ще до пандемії, частка опитаних, які погодилися з таким твердженням під час аналогічного опитування, становила 57%.

З квітня 2020 року частка респондентів, які висловили про бажання придбати власний автомобіль, зросла в світі з 35 до 46%. При цьому близько половини тих, хто повідомив про намір купити машину, визнали, що порівняно з минулим роком знизили свої запити і готові купити більш компактні моделі з більш скромним оснащенням.

Опитування проводилося в 2020 році тричі: у квітні, жовтні та листопаді. При цьому кожен раз у ньому брали участь 11 тисяч осіб із Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії, Іспанії, Нідерландів, Швеції, Норвегії, США, Індії та Китаю. На ринки цих країн у 2019 році припало 62 відсотки світових продажів автомобілів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях