Найнебезпечніші дати у лютому: Астрофізики змінили прогноз магнітних бур – 24 Новини

Найнебезпечніші дати у лютому: Астрофізики змінили прогноз магнітних бур

Найбільш напруженою магнітосфера буде 7 та 22 лютого

Астрофізики змінили прогноз магнітних бур та назвали найнебезпечніші дати у лютому. В ці дні метеозалежним людям варто особливу увагу приділити здоров’ю. Оновлений прогноз оприлюднили на сайті Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН.

Зазначається, що найбільш небезпечні дати – 7 та 22 лютого. У ці дні магнітосфера найбільш напружена. Крім того, 21 лютого астрофізики прогнозують нову магнітну бурю.

Однак варто пам’ятати, що прогноз на такий довгий термін часто неточний і може змінитися.

Нагадаємо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі. Вони можуть тривати від декількох годин до кількох діб, а також мають різну інтенсивність.

Геомагнітні коливання впливають як на роботу систем зв’язку, так і на людський організм. Зокрема, метеозалежні люди можуть скаржитися на головний біль, слабкість, високий тиск, втому, безсоння тощо. У період магнітних бур рекомендовано спати не менше 7-8 годин, уникати перевтоми, а також смаженої і жирної їжі. Корисними будуть прогулянки на свіжому повітрі. 

Нагадаємо, раніше астрофізики спрогнозували, коли у лютому варто очікувати потужні магнітні бурі, які можуть вплинути на самопочуття. За попередньою інформацією, сплески геомагнітної активності очікуються як на початку, так і наприкінці місяця.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях