Нащадок Данте Аліг’єрі хоче домогтися скасування вироку, винесений поетові в в 1302 році – 24 Новини

Нащадок Данте Аліг’єрі хоче домогтися скасування вироку, винесений поетові в в 1302 році

Через сім століть після того визнання поета винним його нащадок Сперелло ді Серего Аліг’єрі почав кампанію, щоб очистити ім’я свого предка

Астрофізик Сперелло ді Серего Аліг’єрі, який є нащадком відомого середньовічного поета Данте Аліг’єрі, хоче скасувати йому вирок від 1302 року. Про це пише The Guardian.

У 1302 році Данте звинуватили в корупції під час перебування на посаді в міському магістраті і зобов’язали виплатити штраф, який становив 5 тис.флоринів. Також йому присудили дворічне вигнання з постійною забороною займати державні посади. Коли поет не з’явився до суду, то був заочно засуджений до смертної кари.

“Це були політичні процеси, і покарання у вигляді вигнання і смерті, застосоване до Данте, мого дорогого предка, несправедливо і ніколи не скасовувалося, як це сталося з Галілео Галілеєм. І тому, якщо це дозволено законодавством, ми будемо просити про перегляд”, – зазначив Аліг’єрі. 

Відповідно до італійського законодавства будь-яке остаточне рішення може бути переглянуте, якщо з’являться нові докази невинності злочинця. Термін запиту, який може бути запропонований спадкоємцем засудженого, не обмежений.

Планується, що перегляд справи Аліг’єрі почнеться на конференції в травні. У ньому візьмуть участь історики, лінгвісти, юристи та Антуан де Габріеллі, нащадок Канте де Габріеллі да Губбіо – флорентійського чиновника, який засудив поета. Вони будуть розслідувати, чи були вироки Данте справедливими. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях