Німеччина вже замовляє вакцини на 2022 рік, в Баварії закликають дозволити препарати з РФ і Китаю – 24 Новини

Німеччина вже замовляє вакцини на 2022 рік, в Баварії закликають дозволити препарати з РФ і Китаю

Вже 2,3 мільйона з 83 мільйонів жителів Німеччини отримали щеплення проти коронавірусу

Німеччина вже замовляє вакцини на 2022 рік на випадок, якщо будуть потрібні постійні або допоміжні щеплення для збереження імунітету населення до нових мутацій COVID-19. Таку заяву зробив у суботу міністр охорони здоров’я Єнс Шпан у зв’язку із наростаючим невдоволенням у Європі повільними темпами вакцинації, передає Reuters.

“Зараз ми фактично замовляємо нові вакцини на 2022 рік, щоб хоч якісь були під рукою. Ніхто не знає, чи знадобиться нам додатковий запас… Зараз, коли виробничі потужності розширюються, ми замовимо вакцини як запобіжний захід. Якщо вони нам не знадобляться, добре, але якщо вони нам знадобляться, вони будуть доступні”, – сказав Шпан.

За словами міністра, вже 2,3 мільйона з 83 мільйонів жителів Німеччини отримали щеплення проти коронавірусу. Німеччина – найбільша економіка Європи – суттєво постраждала через другий карантин, введений в листопаді. Багато німців звертають увагу на більш високі темпи вакцинації у Великій Британії, Ізраїлі та Сполучених Штатах.

Разом з тим, на тлі проблем з поставками препаратів AstraZeneca, Pfizer і Moderna, прем’єр Баварії Маркус Седер закликав владу розглянути питання про дозвіл китайських і російських вакцин для використання в Європі.

У суботу в Німеччині на коронавірус захворіли 13 321 людина і 794 померло. За сім днів кількість нових заражень в розрахунку на 100 000 чоловік знизилася на 3 – до 91. На думку уряду, щоб уникнути переповнення лікарень, цей показник повинен бути нижчим за 50.

 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях