Організатори “Євробачення” не пропустили конкурсну пісню предсьавника Білорусі – 24 Новини

Організатори “Євробачення” не пропустили конкурсну пісню предсьавника Білорусі

Заявлені композиції перевіряв Європейський мовний союз

Організатори “Євробачення” заявили, що пісня представників Білорусі гурту “Галасы ЗМеста” не може брати участь, оскільки ставить під сумнів аполітичність конкурсу. Про це йдеться на сторінці “Євробачення” у Twitter. 

“Був зроблений висновок, що пісня ставить під сумнів неполітичний характер конкурсу. Крім того, недавня реакція [на пісню] ризикує підірвати репутацію Європейського мовного союзу. Ми написали телеканалу BTRC, який відповідає за участь Білорусі в конкурсі, щоб повідомити їм, що пісня в її нинішньому вигляді не може брати участь”, — йдеться в заяві.

Як зазначається, організатори попросили білоруську сторону представити нову версію пісні або представити іншу композицію. Якщо цього не буде зроблено, то Білорусь можуть дискваліфікувати. 

Слід зауважити, що учасники гурту “Галасы ЗМеста” підтримують Олександра Лукашенка, а у своїх піснях виступають проти протестів і опозиції. На пісенному конкурсі вони повинні виступати із російськомовною піснею “Я навчу тебе”.

Нагадаємо,  раніше Європарламент припустив можливість виключення Білорусії зі списку учасників пісенного конкурсу “Євробачення-2021”. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях