Отруєння і арешт Навального – У Сенаті США представили законопроект про персональні санкції проти РФ – 24 Новини

Отруєння і арешт Навального – У Сенаті США представили законопроект про персональні санкції проти РФ

Відносно всіх російських чиновників, які потраплять в “чорний список” американських санкцій, будуть введені такі заходи, як блокування активів в США, заборона на в’їзд, відмова у візі або її анулювання

Група американських конгресменів представила в Сенаті законопроект про персональні санкції щодо російських посадових осіб, причетних до отруєння і тюремного ув’язнення опозиціонера Олексія Навального. Текст документа, що отримав назву “Закону про притягнення Росії до відповідальності за зловмисну діяльність від 2021 року”, оприлюднений на сайті сенатора від Республіканської партії Марка Рубіо.

“Цей закон передбачає цільові санкції проти російських посадових осіб, причетних до грубих порушень міжнародного права, включаючи отруєння і тюремне ув’язнення лідера опозиції і активіста боротьби з корупцією Олексія Навального”, – йдеться в повідомленні.

Законопроект зобов`язує адміністрацію президента визначити, чи порушив Кремль закони США, що забороняють використання хімічної та біологічної зброї. Крім того, документ також вимагає звіту про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова і про особисте багатство, накопичене завдяки корупційній діяльності російського президента і його найближчого оточення.

Призначати санкції щодо осіб, пов’язаних з урядом Російської Федерації, які причетні до отруєння і репресій проти громадян Російської Федерації з політичних мотивів і в інших цілях”, – йдеться в тексті законопроекту.

Згідно з документом, президент повинен не пізніше, ніж через 90 днів після дати набрання чинності цим законом, представити Конгресу список посадових осіб РФ, які причетні до отруєння Навального або приховування його отруєння. Відносно кожної людини, що потрапила в даний перелік, президент повинен накласти санкції відповідно до закону Магнітського про глобальну відповідальність за права людини.

Законопроектом, зокрема, передбачаються такі обмежувальні заходи щодо осіб, які потрапили до зазначеного “чорного списку”:

– блокування активів, заборона всіх операцій з нерухомістю, якщо таке майно знаходиться в США;

– заборона в’їзду до США, відмова у наданні візи;

– анулювання віз, якщо вони вже видані;

Крім республіканця Рубіо і демократа Криса Кунса, співавторами законопроекту виступили також сенатори Бен Кардін (Демпартія), Мітт Ромні (Республіканська партія), Кріс Ван-Холлен (Демпартія) і демократ Дік Дурбін.

Нагадаємо, Симонівський суд Москви на виїзному засіданні в Мосміськсуді у вівторок, 2 лютого, засудив опозиційного політика Олексія Навального до 3,5 років колонії загального режиму.

Таким чином суд задовольнив клопотання Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП), замінивши Навальному умовне покарання у справі “Ів Роше” на реальний термін.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях