“Пандемія, депресія, алкоголізм”: У Москві помер стендапер Олександр Шаляпін – 24 Новини

“Пандемія, депресія, алкоголізм”: У Москві помер стендапер Олександр Шаляпін

Шаляпіна знайшла мертвим його дружина, яка цього дня повернулася з дачі до Москви

Російський стендап-комік та актор Олександр Шаляпін помер у понеділок, 25 січня. Попередньо причина смерті – суїцид. Про це повідомило видання “Известия”.

Зазначається, що Шаляпіна знайшла мертвим його дружина, яка цього дня повернулася з дачі в Москву. За словами дружини, напередодні у них із Шаляпіним відбулася серйозна розмова, після якої жінка і поїхала на дачу. 

Тіло коміка вона виявила в ніч на понеділок у квартирі на Хорошівському шосе, після чого покликала на допомогу сусіда, Дмитра Чернявського. Саме він звернувся до поліції, повідомивши, що, за попередніми даними, Шаляпін укоротив собі віку. Пізніше версію про самогубство підтвердила і дружина стендапкоміка.

Також про смерть Шаляпіна повідомив і колега стендапера із ТНТ Карен Арутюнов.

“Ми з ним, що називається, були на одній хвилі. Мотивували один одного. Його смерть зумовлена декількома обставинами. Пандемія, депресія, алкоголізм. Проте, всі чекали його повернення. Ми знали, що він на лікуванні, під хорошим наглядом фахівців. У лютому в нас проходять парні вечірки, очікували його участі”, – повідомив Карен Арутюнов

Коли відбудеться церемонія прощання із артистом і чи буде вона відкритою, наразі не відомо.

Олександ Шаляпін народився в Росії, у місті Люберци. Свій кар’єрний шлях Олександр Шаляпін починав із роботи ведучим. Він проводив весілля, корпоративи, випускні вечори, ювілеї, відповідав за відкриття торгових центрів, а також проводив різноманітні розіграші і лотереї.

Перший дебют Шаляпіна як актора стався у 2005 році, коли йому запропонували роль Дурбазола в 2-й частині “Бумера”. Поступово фільмографія чоловіка поповнювалася новими картинами – “Сваха”, “Глухар”, “Універ. Нова общага”, “Бабуся легкої поведінки”, “Жінки проти чоловіків”, “Мурко”, “Канікули президента”. Також актор відомий за ролями в серіалах “Безсоння”, “Тимчасово недоступний” та “Жуки”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях