ПАР охопили масові протести через ув’язнення екс-президента: семеро людей загинули, більше 200 затримані – 24 Новини

ПАР охопили масові протести через ув’язнення екс-президента: семеро людей загинули, більше 200 затримані

Демонстранти розгромлюють магазини, перекривають дороги, підпалюють автомобілі.

У зв’язку з тюремним ув’язненням колишнього президента ПАР Джейкоба Зуми, якого звинуватили в неповазі до системи правосуддя, у кількох найбільших містах, включаючи Йоганнесбург почалися масові протести, які переросли в заворушення. Демонстранти громлять магазини, перекривають дороги, підпалюють автомобілі. Відомо про сімох загиблих. Сотні людей затримані.

Про це повідомляють закордонні ЗМІ.

За інформацією журналістів, основні випадки насильства зафіксовані в провінції Квазулу-Натал, де народився Зума.

В результаті погрому торгового центру в одному з міст всередині загинув 40-річний чоловік. Також в ході протестів в провінціях Гаутенг і Квазулу-Натал загинули шестеро людей. Поліція ПАР розслідує обставини їх загибелі. У зв’язку з заворушеннями були затримані майже 220 осіб.

Є інформація про те, що двох силовиків в ході перестрілок з демонстрантами було вбито. Однак, вона офіційно не підтверджена.

На записі видно масштаб руйнувань, які мітингувальники завдали вулицях міст.

Через загострення ситуації в провінціях тимчасово припинили автобусне сполучення і роботу служб таксі. Похоронні служби постраждалих міст також призупинили свою діяльність. На цей момент поліція намагається запобігти посиленню насильства в регіоні.https://t.me/apnewsua/11059?embed=1


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях