Польща заявляє про початок третьої хвилі коронавірусу – 24 Новини

Польща заявляє про початок третьої хвилі коронавірусу

У МОЗ країни вважають, що розвиток пандемії зумовлений двома факторами

Міністр охорони здоров’я Польщі заявив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в країні. Про це повідомляє “Польське радіо”.

Зазначається, що сьогодні, 19 лютого, в Польщі повідомили про 8777 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, а також про 241 померлого.

За словами міністра, питання полягає в тому, чи буде масштаб третьої хвилі таким, як у листопаді, або ж хворих буде менше. “Абсолютно точно ми вже маємо третю хвилю. Це не те, що чекає нас у майбутньому. У нас вже третя хвиля. Питання в тому, якого масштабу вона буде”, – сказав Недзельський.

Водночас на запитання про те, чи має польский уряд оцінки того, як може виглядати третя хвиля найближчим часом, міністр розповів, що розвиток пандемії зумовлений двома факторами, найважливішим із яких є поширення “британської” мутації. “Друга річ є дещо менш конкретною, оскільки йдеться про певну соціальну дисципліну”, – висловився урядовець.

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області спостерігається надзвичайно високий рівень захворюваності на коронавірус COVID-19, а в багатьох населених пунктах регіону заповненість ліжок у лікарнях – понад 90%. У звʼязку із цим в регіоні запровадили червону зону карантину, яка передбачає закриття шкіл, розважальних центрів, театрів та кіно.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях