Польща і Швеція також вислали двох російських дипломатів – 24 Новини

Польща і Швеція також вислали двох російських дипломатів

Про своє рішення вислати з ФРН працівника посольства РФ у Берліні повідомило також МЗС Німеччини

Польща і Швеція, як і Німеччина, у рамках дзеркальних кроків висилають зі своїх країн по одному російському дипломату. Про це повідомили пресслужби установ.

Зокрема, Польща висилає російського дипломата з генконсульства Росії в Познані, а Швеція – з посольства РФ у Стокгольмі, передає власний кореспондент “Укрінформу” з посиланням на МЗС Польщі та Швеції.

“У відповідь на несправедливе видалення МЗС Росії польської дипломатки, МЗС прийняло рішення, згідно з принципом взаємності та в координації з Німеччиною та Швецією, про визнання персоною нон грата працівника генконсульства Росії в Познані”, – йдеться в повідомленні МЗС Польщі у Twitter.

Своєю чергою, глава МЗС Швеції Анн Лінде написала у Twitter, що зовнішньополітичне відомство країни повідомило посла РФ, що один представник посольства має залишити країну.

“Ми повідомили російського посла, що людину з російського посольства попросять залишити Швецію. Це чітка відповідь на неприйнятне рішення щодо вислання шведського дипломата, який лише виконував свої обов’язки”, – йдеться у дописі.

Про своє рішення вислати з ФРН працівника посольства РФ у Берліні повідомило також МЗС Німеччини.

Росія оголосила персонами нон ґрата й висилає дипломатів Швеції, Польщі та Німеччини через їхню участь у неузгоджених протестах. 

 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях