Президент Чехії сьогодні виступить з надзвичайним зверненням – 24 Новини

Президент Чехії сьогодні виступить з надзвичайним зверненням

Звернення буде пов’язане з інцидентом у Врбетіце в 2014 році, до якого причетна Росія

Президент Чеської Республіки Мілош Земан виступить з надзвичайним зверненням, яке буде пов’язане з інцидентом у Врбетіце в 2014 році. Про це повідомив секретар очільника країни Іржі Овчачек на своїй сторінці в Twitter.

За його словами, Мілош Земан виступить з 20-хвилинною “надзвичайною промовою” сьогодні, 25 квітня, об 11:00 (12:00 за київським часом).

Як відомо, Чехія встановила причетність Російської Федерації до вибуху на складі боєприпасів у 2014 році у Врбетіце. Тоді загинули дві людини, а збитки від вибухів оцінюють у кілька мільйонів крон.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Чехії оголосило про висилання з країни 18 російських дипломатів, яких звинуватили в роботі на російські спецслужби. Крім того, країна оголосила в розшук двох працівників російської розвідки.

Своєю чергою, МЗС РФ висловило Чехії протест у звʼязку з рішенням вислати їхніх дипломатів. Зокрема, там назвали це “фокусами” і попередили про наслідки, наголосивши, що рішення Праги є спробою догодити Сполученим Штатам Америки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях