Президент Молдови попросила Росію допомогти з доступом до вакцини “Супутник V” – 24 Новини

Президент Молдови попросила Росію допомогти з доступом до вакцини “Супутник V”

Президент Молдови Майя Санду розраховує на допомогу Росії в отриманні швидкого доступу до вакцини від коронавірусної інфекції “Супутник V”. Про це глава республіки заявила напередодні в Facebook.

“Сьогодні у мене відбулася зустріч з послом Російської Федерації в Молдові Олегом Васнецовим… ми хотіли б отримати допомогу від Російської Федерації для більш швидкого доступу до вакцини “Супутник V”, враховуючи необхідність прискорення процесу вакцинації”, — написала Санду.

Сторони також обговорили ситуацію з коронавірусом в Молдові. Санду підкреслила в ході бесіди, що забезпечення швидкого доступу громадян країни до ефективних вакцин є для неї пріоритетним завданням, повідомляється на сайті kp.ru.

Як відомо, “Супутник V” став першою в світі і Росії вакциною від коронавірусу. Препарат розробили фахівці Центру імені Гамалеї. Його зареєстрували 11 серпня 2020 року.

Згідно з інформацією, опублікованою медичним журналом The Lancet, за підсумками третьої фази клінічних випробувань препарату його ефективність склала 91,6% після аналізу даних понад 19 тис. добровольців, щодо тяжких випадків коронавірусу — 100%.

На сьогоднішній день “Супутник V” зареєстрований в 56 країнах із загальним населенням понад 1,5 млрд осіб.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях