Прокуратура Боснії відкрила справу через подаровану українську ікону главі МЗС РФ Лаврову – 24 Новини

Прокуратура Боснії відкрила справу через подаровану українську ікону главі МЗС РФ Лаврову

Сергію Лаврову під час візиту до Сараєво подарували 300-річну українську ікону з Луганська

Прокуратура Боснії і Герцеговини відкрила справу після того, як голова президії Боснії і Герцеговини Мілорад Додік подарував старовинну українську ікону главі МЗС Росії Сергію Лаврову. Про це повідомляє Dnevni avaz.

“Прокуратура Боснії і Герцеговини отримала інформацію від глави Міністерства закордонних справ Бісери Туркович, у якій зазначено, що міністерство отримало ноту від посольства України. Відкрито справу, будуть проводитися перевірки”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство закордонних справ Боснії і Герцеговини направило лист до Державного агентства розслідувань і захисту з проханням розслідувати всі звинувачення, які висунуло посольство України. 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відвідав столицю Боснії і Герцеговини 14 грудня. Тоді два члени президії Боснії і Герцеговини відмовилися від зустрічі з главою МЗС РФ. Того дня Додік подарував Лаврову старовинну українську ікону. 

Посольство України направило до МЗС Боснії ноту, в якій було зазначено, що це 300-річна українська ікона з Луганська, на звороті якої є печатка українського Народного комітету культури 1920 року. Посольство України запитало інформацію про те, як ця ікона потрапила до Боснії і Герцеговини. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях