Протести противників карантинних обмежень у Нідерландах: Поліція розганяла протестувальників за допомогою водометів – 24 Новини

Протести противників карантинних обмежень у Нідерландах: Поліція розганяла протестувальників за допомогою водометів

Заарештовано 115 осіб

Поліція застосовувала силу для розгону протестів у Нідерландах Поліція застосовувала силу для розгону протестів у Нідерландах Поліція застосовувала силу для розгону протестів у Нідерландах Поліція застосовувала силу для розгону протестів у Нідерландах

В Нідерландах житель виступили проти урядовий заходів по боротьбі з коронавірусом, зокрема, проти комендантської години. Тільки в мітингу на одній Музейній площі в Амстердамі брало участь 1500 осіб, повідомляти NOS.

Зазначено, що незважаючи на заборону демонстрації, сотні людей зібралися в обох містах.

В Амстердамі групи людей збиралися біля Музейної площі. Там вони стояли групами, деякі з плакатами з текстами проти уряду і проти суворих заходів коронавірусу. В Ейндховені люди намагалися зводити барикади з велосипедів на шляху силовиків.

Відмечено, що не всі були в масках, також не дотримувалися соціальної дистанції і не трималися на відстані. Муніципалітет розцінив присутні групи як одну демонстрацію. 

Зазначається, що час мітингів поліція була змушена удатися до спецзасобів, щоб розігнати протестуючих в центрі Амстердама і Ейндховена.

Крім того, працівники поліції були змушені використовувати водомети, кийки, а в Ейндховені поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів.

У містечку Урк північніше Амстердама пізно ввечері в суботу десятки людей протестували проти обмежень, повідомив представник місцевої поліції. За його словами, протестувальники кидали петарди і каміння в поліцейських і серйозно пошкодили кілька поліцейських машин. 

“Після антиурядових і протикарантинних акцій протесту в Амстердамі затримано 115 осіб. Семеро з них були заарештовані за відкрите насильство, решта – за невиконання наказу поліції”, – йдеться в повідомленні. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях