Протести в Росії: Силовики затримали понад 500 осіб – 24 Новини

Протести в Росії: Силовики затримали понад 500 осіб

На місцях збору демонстрантів почалися затримання

У Росії проходять акції на підтримку Олексія Навального, що перебуває під арештом, поліція почала проводити масові затримання людей, передає “ОВС-Інфо”.

За останніми даними, по всій країні вже затримано як мінімум 519 осіб, у тому числі 110 – у Владивостоці, 82 – в Красноярську, 70 – в Новосибірську, 31 – в Новокузнецьку і 27 – в Іркутську. У Москві затримано дев’ять осіб, у Санкт-Петербурзі-2, зазначається далі.

У Санкт-Петергбурзі в останні хвилини в новій точці збору, на Піонерській площі, почалися затримання. Поліція затримує людей з плакатами, передає “Медуза”.

У Москві почалися затримання учасників акції на Сухаревській площі, там затримали не менше 20 осіб.

На Пушкінській площі, Луб’янці, Чистих ставках, Трубній площі виставлені кордони поліції, пройти через які можна тільки пред’явивши посвідчення з місця роботи. Від журналістів вимагають редакційне завдання і посвідчення співробітника ЗМІ. На одному з постів журналіста РБК не пустили без жилетки з написом “Преса”, пославшись на “щойно надійшли розпорядження”.

У Владивостоці через перекриття в центрі демонстранти вийшли на набережну Амурської затоки, звідки поліція їх витіснила на лід. Там протестувальники стали водити хоровод. До них приїхав катер на повітряній подушці з поліцейськими і заглох. Люди водили хоровод навколо нього. За підсумками акцій у місті затримано понад 100 осіб.

В Уфі поліцейські вп’ятьох затримали пенсіонерку. 

Як повідомлялося, по всій Росії почалися акції на підтримку політика Олексія Навального.  Перед початком протестувальники зіткнулися з всілякими перешкодами: в Москві і Санкт-Петербурзі просто перекрили весь центр, в Новосибірську згребли замети на тротуари і утикали їх гілками,


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях