Принц Гаррі та Меган Маркл остаточно вирішили не повертатися до королівської родини – 24 Новини

Принц Гаррі та Меган Маркл остаточно вирішили не повертатися до королівської родини

Принцу доведеться повернути всі військові звання

Герцог і герцогиня Сассекські принц Гаррі та Меган Маркл підтвердили королеві Єлизаветі ІІ своє остаточне рішення не повертатися до королівської родини. Відповідну заяву оприлюднив Букінгемський палац. 

“Герцог і герцогиня Сассекські підтвердили Її Величності королеві, що вони не повернуться як робочі члени королівської родини”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, королева підтвердила, що після такого кроку принц Гаррі не зможе виконувати обов’язки, пов’язані з державною службою, тому у нього заберуть всі військові звання.

“Почесні військові призначення та королівські заступництва герцога та герцогині будуть повернуті Її Величності, перш ніж будуть розподілені серед працюючих членів королівської родини”, – йдеться у поясненні.

Також у Букінгемському палаці додали, що хоча всі засмучені таким рішенням, герцог і герцогиня залишаються улюбленими членами сім’ї.

Нагадаємо, на початку минулого року принц Гаррі та Меган Маркл оголосили, що хочуть відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім’ї. 

Пізніше королева Великої Британії Єлизавета ІІ погодилася на “перехідний період” для герцога і герцогині Сассекських тривалістю один рік. 

 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях