“Радіо Свобода”: Під жорсткими репресіями проти Медведчука ховаються особисті політичні мотиви Зеленського – 24 Новини

“Радіо Свобода”: Під жорсткими репресіями проти Медведчука ховаються особисті політичні мотиви Зеленського

Найбільші світові ЗМІ продовжують приділяти велику увагу темі України, зокрема санкціям президента Володимира Зеленського проти голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Західні журналісти впевнені, що геополітичними мотивами, боротьбою з олігархією і пропагандою Зеленський прикриває особисті політичні мотиви жорстких репресій проти опозиції, в яких також зацікавлена нова адміністрація Білого дому.

Європейська редакція “Радіо Свобода” повідомляє, що на думку багатьох аналітиків, реальна причина активної боротьби Володимира Зеленського з опозицією полягає в бажанні утримати стрімко падаючі рейтинги і заслужити прихильність Сполучених Штатів Америки.

“Опитування, проведене в січні Київським міжнародним інститутом соціології, показало, що тільки 23% українських виборців оберуть Зеленського зі списку потенційних кандидатів у Президенти в порівнянні з більш ніж 70% на початку його президентського терміну в 2019 році”, – повідомляє європейське медіа і наводить цитату директора Інституту світової політики в Києві Євгена Магди: “Зеленський тепер, очевидно, усвідомив, що опозиційні телеканали і політики роблять істотний вплив на його рейтинг”, – сказав політолог.

Одна з найбільших американських газет Financial Times пише, що Президент України таким чином вирішив завоювати прихильність Джо Байдена, однією з основних вимог якого було прибрати з політичної арени України тих, хто активно виступає проти західного впливу в Україні, маючи на увазі Медведчука і опозицію.

“Ці кроки (санкції проти Медведчука та інших опозиційних політиків. – Ред.) свідчили про прагнення Зеленського завоювати прихильність адміністрації Байдена в США, яка закликала Україну розправитися з могутніми силами, що мають велику вагу в країні”, – йдеться в статті.

Крім того, усуваючи Медведчука, Зеленський позбавляється від постійної критики на свою адресу з боку опозиції. У тому числі і з приводу повної бездіяльності Президента і його команди в питанні припинення конфлікту на Донбасі – однієї з основних передвиборчих обіцянок Зеленського. Про це пише Популярна щоденна французька газета Le Figaro.

“Віктор Медведчук регулярно звинувачує Київ у тому, що він “нічого не зробив” для припинення війни на Сході України. За словами Києва, він (Медведчук. – Ред.) кілька років був українським представником у переговорах з бойовиками”, – повідомляє французьке видання.

А на думку відомого американського економічного тижневика Barron’s, саме санкції проти опозиції і Віктора Медведчука стали причиною ескалації конфлікту на Сході України, який вважався замороженим з моменту укладення угоди про припинення вогню в липні минулого року.

“Спостерігачі кажуть, що сплеск насильства може бути викликаний санкціями України проти Медведчука”, – пише французьке видання, уточнюючи, що Медведчук з початку конфлікту був активним учасником переговорного процесу та обміну полоненими. А останнім часом Президент Зеленський не допускав політика до вирішення цих питань.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що українська влада не гребує ніякими методами в боротьбі з опозицією: особисті репресії, порушення кримінальних справ, тиск на бізнес. Однак політик підкреслив, що він і депутати від “Опозиційної платформи – За життя” готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях