Росія готова відключитися від глобального інтернету, – Медведєв – 24 Новини

Росія готова відключитися від глобального інтернету, – Медведєв

Таке рішення є запасним планом на той випадок, якщо Росію відключать від глобальної мережі

Російська Федерація готова відключитися від глобального інтернету в разі необхідності. Про це повідомив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, передає ТАСС.

Медведєв запевнив, що наразі РФ має технології, щоб забезпечити автономну роботу російського інтернету.

“Технологічно для цього все готово. На законодавчому рівні також всі рішення прийняті. Але ще раз підкреслюю: це непросто, і цього б дуже не хотілося”, – сказав Медведєв.

Заступник голови Ради безпеки РФ також зауважив, що таке рішення є запасним планом на випадок, якщо Росію відключать від глобальної мережі.

“Інтернет, як відомо, з’явився в певний час. І, безумовно, ключові права на управління (перебувають – ред.) у Сполучених Штатах Америки. Так що потенційно, якщо трапиться щось надзвичайне, якщо у когось зовсім знесе голову, таке може статися. Саме тому, що ключі від цього скриньки знаходяться за океаном”, – додав Медведєв.

За словами Медведєва, сьогодні до Росії надходять також постійні загрози відключення від міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів SWIFT.

“Ми навіть були змушені створити свою систему передачі інформації, якщо раптом це станеться, щоб можна було обмінюватися електронними повідомленнями. Те ж саме потенційно може статися і з інтернетом, і тоді у нас не буде доступу до основних вузлів цієї мережі”, – уточнив Медведєв.

Разом з тим Медведєв зазначив, що на цей час закон про російський сегмент інтернету є. Якщо буде потрібно, він набере чинності.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях