“Роскосмос” запустив ракету “Союз” з 38 супутниками на борту. Відео – 24 Новини

“Роскосмос” запустив ракету “Союз” з 38 супутниками на борту. Відео

Ракета виведе на орбіту 38 супутників з 18 країн, включаючи космічні апарати Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, Нідерландів, Південної Кореї, Японії та Саудівської Аравії

На космодромі Байконур запустили ракету-носій “Союз-2.1а” з розгінним блоком “Фрегат”. Про це розповіла пресслужба “Роскосмосу” у Twitter.

“З космодрому Байконур стартувала ракета-носій” Союз-2.1а “з розгінним блоком” Фрегат “і 38 космічними апаратами з 18 країн світу”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, запуск “Союзу” був намічений на 08:07 За київським часом. Це перший комерційний запуск входить в “Роскосмос” компанії “Главкосмос пускові послуги” в цьому році.

Раніше, 20 березня, пуск ракети-носія “Союз-2.1” був відкладений за 38 хвилин до старту через стрибок напруги. Сьогодні з’ясувалося, що проблему з обладнанням на космодромі Байконур, через яку перенесли старт, усунули.

Неполадки стосувалися наземного допоміжного обладнання розгінного блоку “Фрегат”. “Питань до ракети-носія, розгінному блоку, стартовому комплексу і космічним апаратам немає”, – говорилося в повідомленні “Главкосмоса пускових послуг”.

Ракета виведе на орбіту 38 супутників з 18 країн, включаючи космічні апарати Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, Нідерландів, Південної Кореї, Японії та Саудівської Аравії.

Раніше повідомлялося, що на Міжнародній космічній станції в російському модулі “Зірка” шукають нове місце порушення герметичності та витоку повітря.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях