Румунія оголосила персоною нон ґрата помічника військового аташе РФ – 24 Новини

Румунія оголосила персоною нон ґрата помічника військового аташе РФ

У МЗС Румунії зазначили, що його дії суперечать положенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини

Міністерство закордонних справ Румунії на тлі висилки російських дипломатів з європейських країн оголосило персоною нон ґрата помічника військового аташе Росії Олексія Гришаєва. Інформацію довели до відома російської сторони сьогодні на зустрічі з послом Росії Валерієм Кузьміним, повідомляє МЗС Румунії.

“МЗС Румунії повідомляє, що румунська влада вирішила оголосити персоною нон ґрата на території Румунії помічника військового аташе посольства Російської Федерації в Бухаресті Олексія Гришаєва, оскільки його дії суперечать положенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 1961 року”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Польща оголосила персонами нон ґрата трьох російських дипломатів за “порушення дипломатичного статусу і діяльність на шкоду Польщі”.

Через кілька днів Міністерство закордонних справ України наказало, щоб  територію країни покинув старший дипломат посольства РФ у Києві Черніков.

Крім того, Міністерство закордонних справ Чехії оголосило про висилання з країни 18 російських дипломатів, яких звинуватили в роботі на російські спецслужби. Крім того, країна оголосила в розшук двох працівників російської розвідки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях