Самець і самка в одному тілі: У США знайшли новий вид птахів – 24 Новини

Самець і самка в одному тілі: У США знайшли новий вид птахів

Це двостатевий червоний кардинал.

У США випадково виявили унікальний вид птахів, які можуть поєднувати в собі ознаки і самця, і самки. Про це повідомляє BBC Україна.

Як зазначається, двостатевого червоного кардинала сфотографував 69-річний орнітолог із Пенсильванії. Пташка прилетіла до заднього двору його подвіря і брала участь у раптовій фотосесії упродовж 1 години.

При цьому додається, що спершу фахівець подумав, що у неї лейкізм, тобто втрата пігментації. Однак, коли проявив фотографії, то дійшов до висновку, в унікального екземпляра так званий білатеральний гінандроморфізм.

За словами професора Браяна Піра з Університету Західного Іллінойсу, який досліджує червоних кардіналів-гінандроморфів у США, такі пташки напівсамці-напівсамки дуже рідко зустрічаються в природі. А в деяких таких представників описане явище залишається непомітним.

“Білатеральний гінандроморфізм є результатом неправильного розподілу статевих хромосом…У таких тварин або групи клітин, або тканини, або органи мають набір хромосом, характерний для різних статей”, – пояснив він.

Окрім цього фахівець зауважив, що червоні кардинали часто прилітають до годівниць у Північній Америці.

Раніше повідомлялося, що на індонезійському острові Борнео вчені знайшли чорнобриву мишачу тімелію. Це унікальний вид птахів, яких ніхто не бачив близько 170 років.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях