Ще одна країна зупинила використання вакцини AstraZeneca. Цього разу Таїланд – 24 Новини

Ще одна країна зупинила використання вакцини AstraZeneca. Цього разу Таїланд

Вакцинація препаратом в країні повинна була початися сьогодні, 12 березня

Уряд Таїланду призупинив вакцинації від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca через повідомлення про утворення тромбів після щеплення. Про це повідомляє BBC.

Згідно з повідомленням, вакцинація препаратом AstraZeneca повинна була початися в Таїланді сьогодні, 12 березня. Першим щеплення повинен був отримати прем’єр-міністр країни Прают Чан-оча.

“Хоча якість AstraZeneca гарна, деякі країни попросили відстрочку. Ми відтермінуємо теж”, – сказав радник національного комітету з вакцин проти COVID-19 Таїланду Піясакол Саколсатаядорн.

Водночас у МОЗ Таїланду зазначили, що партія вакцин AstraZeneca, яку планують використовувати в країні, відрізняється від тієї, що використовуються в Європі, а у азійців проблем з тромбами зазвичай немає.

До слова, перша партія з 117,3 тис. доз вакцини AstraZeneca прибула в Таїланд ще 24 лютого. Зараз в країні роблять щеплення іншим препаратом – компанії Sinovac Coronavac.

Раніше повідомлялося, що в Угорщині тимчасово призупинили вакцинацію населення від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca, оскільки людям почали приходити фейкові повідомлення та запрошення на щеплення.

Згодом стало відомо, що влада Австрії зупинила вакцинацію проти коронавірусу однієї з партій препарату AstraZeneca, після того як одна жінка померла після щеплення, а друга отримала ускладнення – у неї розвинулася тромбоемболія легеневої артерії.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях