Штаб Навального розмістив карту з “російським” Кримом та відмовляється її виправляти – 24 Новини

Штаб Навального розмістив карту з “російським” Кримом та відмовляється її виправляти

В межах Росії показана тимчасово окупована територія Криму.

Команда російського опозиціонера Олексія Навального запустила сайт “Свободу Навальному”, на якому розмістила картографічне зображення Російської Федерації. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

Він повідомив, що провів розмову із начальником штабу Навального Леонідом Волковим та пояснив, що таке зображення неприйнятне. Чубаров також запропонував виправити карту і привести кордони РФ у відповідність з міжнародно визнаними кордонами України.

“Пан Волков пояснив мені неможливість запропонованого мною виправлення”, – написав Чубаров.

Водночас він наголосив, що “не хоче транслювати аргументи”, які навели у штабі Навального.

У березні 2014 року, коли Росія окупувала Крим, Навальний заявляв, що дії президента РФ на півострові, на його думку, – це не геополітика, а “особиста помста Путіна всьому українському народу, який своєю революцією подав поганий приклад росіянам”.

У листопаді 2019 року Навальний заявив з приводу Криму, що “фарш назад не пройде”. За його словами, анексія півострова була незаконною, але там вже 2 млн осіб з російськими паспортами.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що підтримує російського опозиціонера Олексія Навального, який опинився за ґратами.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях