Сніг з грозою: Центральні штати Америки накрила люта негода – 24 Новини

Сніг з грозою: Центральні штати Америки накрила люта негода

У деяких штатах влада закликає не користуватись транспортом взагалі.

На центральні штати США обрушився потужний зимовий шторм з рясними снігопадами та вітрами. Колорадо, Вайомінг та західна частина Небраски залишилися без світла та можливості пересуватися головними автомагістралями. Про це повідомляє The Washington Post.

Шторм розпочався в суботу та посилився в неділю, опади склали від 35 см снігу в Колорадо до 70 см у Вайомінгу. Через сніг і вітер Міжнародний аеропорт Денвера скасував усі рейси — близько 1,9 тис.

У Денвері ситуація стала настільки важкою, що влада закликала мешканців взагалі не користуватися транспортом.

На півночі Колорадо близько 40 тис. сімей залишились без електроенергії, також через снігопади посилилась небезпека лавин.

На супутникових знімках шторм нагадує кому, а хмари обертаються проти годинникової стрілки над усією центральною територією США. Шторм втягував вологу навіть з Мексиканського заливу.

У Вайомінгу зафіксували удар блискавки — метеорологи охарактеризували ситуацію як снігову грозу, рідкісне погодне явище, коли замість зливового дощу випадає зливовий сніг або крижана крупа.

Тим часом у Техасі внаслідок зіткнення теплого повітря з Мексиканської затоки з холодним сухим повітрям із Заходу почалися сильні грози та смерчі. Також зафіксували два торнадо й град розміром з м’яч для пінг-понгу.

Однак негода обійшла населені пункти — зачепило тільки один порожній будинок, кілька ліній електропередач і вишку стільникового звʼязку.

Нагадаємо, у лютому внаслідок сильних морозів, які вже декілька днів вирують у США, загинули 34 американці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях