SpaceX почала приймати попередні замовлення на супутниковий інтернет Starlink – 24 Новини

SpaceX почала приймати попередні замовлення на супутниковий інтернет Starlink

Передамовлення доступне поки що в трьох країнах

Компанія SpaceX розширює тестування супутникового інтернету Starlink і розпочинає прийом попередніх замовлень від потенційних користувачів у трьох країнах. Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що вартість комплекту Starlink становить 499 доларів, не враховуючи доставку, а місячна плата – 99 доларів. Передзамовлення вже доступне на сайті SpaceX для жителів Великої Британії, Канади та США.

Також у разі збоїв при підключенні клієнтам обіцяють повернути гроші, але відомо, що розміщення депозиту не гарантує обслуговування.

Водночас у SpaceX зауважили, що для виконання замовлення може знадобитися щонайменше пів року. При цьому термін залежить від місця розташування користувачів. Очікується, що в деяких регіонах трьох країн покриття Starlink  з’явиться в середині поточного року, а в інших – у 2022 році.

Нагадаємо, нещодавно у Великій Британії регуляторний орган у сфері медіа дозволив компанії SpaceX надавати в країні послуги бета-версії інтернету Starlink. Бета-версія інтернету Starlink стала доступною в деяких регіонах США наприкінці минулого року.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях