США і ЄС відмовилися від ідеї відключити Росію від SWIFT – ЗМІ – 24 Новини

США і ЄС відмовилися від ідеї відключити Росію від SWIFT – ЗМІ

Ідея відрізати російські банки від світових фінансових потоків більше не просувається.

Замість відключення Росії від постачальника платіжних послуг SWIFT ЄС і США розмірковують про адресні економічні санкції.

Про це з посиланням на урядові джерела повідомляє німецька газета Handelsblatt.

Протягом останніх тижнів західні партнери України обговорюють, як реагувати у разі військового вторгнення Росії в нашу країну. Кремлю загрожують серйозними наслідками без уточнень. 

Один з можливих кроків – відключення Росії від системи SWIFT. Цей крок може призвести до дестабілізації фінансових ринків у короткостроковій перспективі. До того ж це може сприяти розвитку альтернативної платіжної інфраструктури, в якій Захід не буде домінувати.

Тепер переговори між ЄС і США зосереджені на формуванні санкцій проти великих російських банків, але не на відключенні від SWIFT. Водночас Німеччина наполягає на винятках, щоб імпорт газу і нафти з Росії можна було оплачувати.

Раніше кандидат у лідери Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц, виступив проти виключення Росії з міжнародної банківської платіжної системи SWIFT.

У грудні депутати Європарламенту закликали керівні інституції Європейського Союзу відключити РФ від світової платіжної системи SWIFT.

Тоді голова російського банку “ВТБ” Андрій Костін заявив, що Росія переживе відключення.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях