США назвали компанії, які потрапили під санкції у справі Навального – 24 Новини

США назвали компанії, які потрапили під санкції у справі Навального

Зокрема у списку 9 російських організацій, три – німецькі та одна – швейцарська.

У Сполучених Штатах Америки назвали компанії, які потрапили в санкційний список через справу російського опозиціонера Олексія Навального. Про це свідчать дані Федерального реєстру США.

“Комітет із кінцевих користувачів міністерства торгівлі вирішив додати у список компаній Chimmed Group, Chimconnect GmbH, Chimconnect AG, Pharmkontract GmbH, ФЕМТЕК, Інтерлаб, ЛабІнвест, OOO продукти АНАЛИТ, OOO Інтертех, Pharmcontract GC, Rau Faem, Регіонснаб і Riol-Chemie за їхню діяльність з розповсюдження в підтримку російської програми зброї масового знищення”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, дев’ять з цих організацій знаходяться в Російській Федерації, три в Німеччині і одна у Швейцарії.

Крім того, санкції вводяться проти 27-го наукового центру Міноборони РФ.

У відомстві додали, що будь-які операції, пов’язані з експортом у США продукції цих компаній, підпадають під режим ліцензування “з презумпцією відмови”. Також особи, які мають справи з цими компаніями, ризикують потрапити під санкції США.

До слова, за даними The Insider, Олексія Навального наразі відправили відбувати покарання у виправну колонію №2 у Володимирській області РФ, яка поставляє Федеральній службі виконання покарань чоловічу спідню білизну.

Нагадаємо, США слідом за Євросоюзом ввели санкції проти семи високопосадових осіб Росії через отруєння опозиціонера Олексія Навального. Також під санкції потрапили 14 організацій, які займаються виробництвом біологічної та хімічної зброї.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях