США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 125 млн доларів – 24 Новини

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 125 млн доларів

Таким чином країна хоче допомогти у боротьбі проти агресії з боку РФ.

Міністерство оборони США оголосило про новий пакет допомоги Україні на суму $125 млн для ініціативи зі сприяння безпеці країни. Про це повідомляє пресслужба Пентагону. 

“Пакет USAI включає два додаткових збройних патрульних катери Mark IV для розширення можливостей України з патрулювання та захисту своїх територіальних вод. На сьогодні США передали загалом вісім патрульних катерів Mark IV”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, такі дії свідчать про наміри США забезпечити Україну летальною зброєю, щоб вона могла протистояти російській агресії. 

“Пакет також передбачає можливості для підвищення летальності, командування й управління та ситуаційної обізнаності українських сил завдяки наданню додаткових контр-артилерійських радарів і тактичного обладнання; постійної підтримки супутникових знімків і можливостей аналізу; й обладнання для надання медичної допомоги військовослужбовцям та процедур бойової евакуації”, – зауважили у відомстві. 

При цьому додається, що решта 150 млн доларів, виділені Конгресом США, будуть надані, коли Міністерство оборони, за координацією з Державним департаментом, засвідчить, що Україна цього року досягла достатнього прогресу у ключових оборонних реформах.

“Департамент закликає Україну продовжувати здійснювати реформи, які посилюють цивільний контроль над збройними силами, сприяють підвищенню прозорості та підзвітності в оборонній промисловості й закупівлі, а також модернізують свій оборонний сектор в інших ключових галузях відповідно до принципів і стандартів НАТО”, – зауважиди в Міноборони США. 

Раніше Державний секретар США Ентоні Блінкен закликав Російську Федерацію негайно припинити окупацію Криму. За його словами, мілітаризація півострова несе загрозу для загальної безпеки світу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях