Таліби вторглися до Кабулу і чекають на “передачу влади”, президент пішов: люди зі зброєю всюди – 24 Новини

Таліби вторглися до Кабулу і чекають на “передачу влади”, президент пішов: люди зі зброєю всюди

Керівники талібів наказали утриматися від насильства в Кабулі.

З Афганістану, який в ці дні і години буквально тремтить від військових конфліктів, прийшли термінові новини. Таліби проводять наступальну операцію на столицю – місто Кабул, за всіма напрямками, афганський уряд заявив про нібито “мирний перехід влади”.

Про це стало відомо завдяки повідомленню британського інформаційного агентства BBC.

Виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Афганістану у зверненні по телебаченню заявив, що буде “мирний перехід влади” до перехідного уряду. Він сказав, що Кабул не піддасться нападу.

Таліби наступають на Кабул, фото: GettyImages

Інформаційне агентство Associated Press з посиланням на представника Афганістану заявило, що переговірники “Талібану” прямують до президентського палацу, щоб підготуватися до “передачі” влади.

Таліби наступають на Кабул, фото: GettyImages

Раніше керівники талібів наказали утриматися від насильства в Кабулі і дозволити безпечний вихід всім, хто захоче покинути місто. У неділю вранці, 15 серпня, таліби оголосили про взяття під контроль важливого стратегічного міста Джелалабад, який дає їм контроль над дорогою, що веде до пакистанського міста Пешавар, однієї з головних магістралей в Афганістані.

У суботу, 14 серпня, таліби захопили місто Мазарі-Шаріф на півночі країни. Обидва міста булио взято під контроль з невеликими бойовими діями. Президент Афганістану Ашраф Гані проводить екстрені переговори з представником США Залмаєм Халілзаде і чиновниками НАТО.

За даними AFP в районі посольства США в Кабулі приземляються вертольоти. Співробітників посольства переправляють до аеропорту, де американці посилили свою присутність кількома тисячами військових.

Також є інформація, що Президент Афганістану Гані подав у відставку.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях