The National Interest: Україні слід погодитися на вакцину “Супутник V”, про яку домовився Медведчук – 24 Новини

The National Interest: Україні слід погодитися на вакцину “Супутник V”, про яку домовився Медведчук

Утримати стрімке поширення коронавірусу в Україні чинній владі нічим, так як єдиною доступною вакциною (Сovishield індійського виробництва. – Ред.) населення щепитися не бажає, а поставки західних препаратів відкладаються. Про це пише впливове американське видання The National Interest, підкреслюючи, що Києву потрібно погодитися на покупку російського “Супутника V” заради порятунку людей.

“Україні все одно слід погодитися на “Супутник V”. Результати клінічних випробувань третьої фази вже опубліковані в рецензованому науковому журналі, і вони цілком достовірні. “Супутник V” дійсно рятує життя. Для України, як для однієї з найбідніших європейських країн, чия пострадянська система охорони здоров’я погано підготовлена до руйнівного впливу коронавірусу, новина про “кулеметну” ефективність “Супутника V” повинна бути новиною, що викликає щиру радість. Хоча Україна уклала угоди з кількома постачальниками вакцин, включаючи китайську компанію Sinovac Biotech і ініціативу COVAX, кількість закуплених доз на десятки мільйонів менше, ніж потрібно країні”, – йдеться в матеріалі The National Interest.

У статті автор посилається на заяву партії “Опозиційна платформа – За життя” щодо причин зриву вакцинації в Україні.

“Влада не тільки проспала початок епідемії, а й фактично зірвала вакцинацію на Україні. Цілий рік ми чули запевнення в тому, що наша країна однією з перших отримає вакцину. Але через корупцію, політиканство і безвідповідальність чиновників Україна так і не отримала достатніх обсягів ефективних вакцин, що користуються довірою. Через безсистемні і неграмотні рішення уряду карантин вдарив по національній економіці і добробуту громадян”, – наводить цитату із заяви ОПЗЖ журналіст.

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, коментуючи обіцянку лідерів двадцяти найбільш економічно розвинених країн забезпечити справедливий розподіл вакцин, тестів і ліків від COVID-19 по всьому світу, заявив, що українська влада повинна використовувати всі можливості для боротьби з пандемією, адже мова йде не тільки про життя і здоров’я українських громадян, а й про серйозний поштовх для розвитку і відновлення економіки.

“Кожна нова смерть, кожне ускладнення від коронавірусу в Україні – на совісті Президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, голови МОЗ Максима Степанова та їхніх подільників”, – сказано в заяві, поширеній партією “Опозиційна платформа – За життя”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях