Трампа під’єднували до ШВЛ під час його коронавірусу,- ЗМІ – 24 Новини

Трампа під’єднували до ШВЛ під час його коронавірусу,- ЗМІ

Стан здоров’я екс-президента США Дональда Трампа після отриманого у жовтні позитивного тесту на коронавірус був гіршим, ніж повідомлялось раніше. Зокрема, його під’єднували до апарату ШВЛ.

Як пише видання, Трамп мав проблеми з диханням.

“Коли Трамп був доставлений до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда, він не тільки мав проблеми з диханням, а й отримував додатковий кисень. Трамп “однозначно був під’єднаний до кисню”, – наводить телеканал слова поінформованого джерела.

Водночас The New York Times повідомляє, що у Трампа були виявлені інфільтрати в легенях, які виникають при запаленні легенів.

“Експрезидент опирався госпіталізації з Білого дому до Центру Волтера Ріда. Він поступився, лише коли помічники сказали йому: або він погодиться сам, або дочекається, що Секретна служба США доставить його туди, якщо стан здоров’я погіршиться”, – пише видання з посиланням на джерела.

На початку жовтня 2020 року колишній президент Дональд Трамп захворів на коронавірус. Він перебував на самоізоляції. Як повідомляли ЗМІ, він почувався добре. Потім в Білому домі заявили, що Дональд Трамп готовий вакцинуватися від коронавірусу. Однак він це зробить, коли його лікарі визнають це необхідним.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях