Трампа покинули п’ять адвокатів, які повинні були захищати його у справі про імпічмент – 24 Новини

Трампа покинули п’ять адвокатів, які повинні були захищати його у справі про імпічмент

Юристи Бутч Бауерс, Дебора Барб’є, Джош Ховард, Джонні Гассер і Грег Харріс пішли з команди захисників Трампа у зв’язку з розбіжностями щодо того, як повинна бути вибудувана лінія захисту під час судового процесу

П’ять адвокатів з групи захисту колишнього президента Дональда Трампа, які повинні були представляти його інтереси на судовому процесі у справі про імпічмент, відійшли від справ. Про це повідомили люди, знайомі з питанням, передає CNN.

Юристи Бутч Бауерс, Дебора Барб’є, Джош Ховард, Джонні Гассер і Грег Харріс пішли з команди захисників Трампа у зв’язку із розбіжностями з приводу лінії захисту.

Бауерс-шановний юрист з Колумбії, штат Південна Кароліна, колись працював у міністерстві юстиції при президенті Джордже Буше. Барб’є, судовий фахівець з Південної Кароліни, протягом 15 років працювала федеральним прокурором в штаті. Гассер і Харріс – колишні федеральні прокурори. Гассер також працював тимчасовим повіреним США в Південній Кароліні. Під час президентства Білла Клінтона Ховард був помічником юриста, десять років пропрацював у міністерстві юстиції. Колись Ховард обіймав посаду голови виборчої комісії штату Північна Кароліна. Цей пост він залишив на початку 2016 року.

Людина, знайома з ситуацією, сказала, що Трамп хотів, щоб адвокати будували аргументацію із зазначенням масовх фальсифікацій під час голосування, а не зосереджувались на питанні про те, чи є законним засудження президента після того, як він залишив свою посаду.

Трамп не сприйняв дискусії про те, як їм слід діяти в цьому відношенні. Адвокати ще не отримали жодних авансових платежів, і тому угода про наміри так і не була підписана.

Це сталося трохи більше ніж за тиждень до початку судового процесу над Трампом у Сенаті. Тепер екс-президент намагається знайти адвокатів, готових взятися за його справу. Наступного тижня мають бути подані юридичні документи.

Колишній радник штабу Трампа Джейсон Міллер повідомив, що юридична команда екс-президента буде сформована найближчим часом.

Сенат розпочне судовий процес за статтею про імпічмент Трампу 9 лютого.

Трамп – єдиний президент США, якому Палата представників двічі оголосила імпічмент. Він стане перше главою американської держави, який постане перед судом після складання повноважень. Трамп залишив свою посаду 20 січня.

Колишній президент-республіканець заявив, що може знову балотуватися на пост президента в 2024 році. Однак він не зможе цього зробити, якщо йому буде оголошено імпічмент.

Трампа звинувачують у підбурюванні до заколоту. Звинувачення стосується промови Трампа перед прихильниками 6 січня, незадовго до заворушень у центрі Вашингтона. Як відомо, тоді натовп протестувальників штурмував Капітолій, влаштувавши там погром. Засідання Конгресу, де мали підтвердити перемогу Байдена на президентських виборах, було зірване, а депутати – евакуйовані. Внаслідок тих подій загинули п’ятеро людей, у тому числі один поліцейський.

 

 

 

 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях