Цьогоріч премію “Оскар” подивилися рекордно мало телеглядачів – 24 Новини

Цьогоріч премію “Оскар” подивилися рекордно мало телеглядачів

Слідкували за церемонією вручення нагород лише 9,85 осіб

Цьогорічна церемонія нагородження премії “Оскар”, яку транслював американський телеканал АВС, встановила рекорд із найменшої кількості телеглядачів. Про це повідомляє Los Angeles Times.

Як зазначається, у прямому ефірі за врученням головної кінонагороди світу спостерігали лише 9,85 мільйонів телеглядачів, у той час як в минулому році телепереглядів було 23,6 мільйона. 

При цьому додається, що тенденція до малої кількості зацікавлених глядачів у період карантину спостерігалася і під час вручення нагород “Золотий Глобус” та “Греммі”.

Проте, за інформацією ЗМІ, зниження рейтингу не зачепило улюблених для американців спортивних подій, зокрема Супербоул, та окремих розважальних програм. Відтак, популярне  інтерв’ю телеведучої Опри Уїнфрі з Мегал Маркл та принцом Гаррі під час телетрансляції подивилися 17,1 млн глядачів.

Раніше повідомлялося, що британський та американський актор Ентоні Гопкінс проспав церемонію нагородження “Оскара – 2021”. Він був у ліжку, коли оголосили про його перемогу у номінації “Краща чоловіча роль” у фільмі “Батько”. 


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях