Цукерберг хоче перетворити Facebook на “метавсесвіт” з можливістю “телепортації” – 24 Новини

Цукерберг хоче перетворити Facebook на “метавсесвіт” з можливістю “телепортації”

У новому віртуальному світі користувачі зможуть “телепортуватися”, стверджує Марк Цукерберг.

Засновник і глава Facebook Марк Цукерберг заявив про намір у найближчі п’ять років змінити уявлення людей про соцмережу і перетворити її на справжній “метавсесвіт”. Тобто, повноцінний світ віртуальної реальності. Таким чином, він збирається влаштувати нову технологічну революцію.

Про це Цукерберг заявив в інтерв’ю виданню The Verge.

Як пояснив глава Facebook, люди, не обмежені фізичними тілами, у новому віртуальному просторі стали б частиною контенту, а не просто переглядали б його.

Цукерберг назвав створення метавселенной “глобальною метою”.

“Думаю, треба спілкуватися більш природно. Велику частину часу ми керуємо своїм життям і підтримуємо комунікації через ці маленькі світяться прямокутники (екрани телефонів і комп’ютерів). Я впевнений, що люди не створені для такої взаємодії між собою”, – заявив Цукерберг.

Так, для досягнення поставленої мети Цукерберг планує зробити ставку на технології віртуальної (VR) і доповненої (AR) реальності. За його словами, Facebook вже кілька років займається розвитком цих технологій: за приблизними підрахунками компанія вклала вже $2 мдрд в Oculus, розробника і виробника VR-обладнання.

Що це дасть користувачам Facebook?

Сутність технології в тому, щоб користувачі змогли “переміщуватися” в будь-яку частину світу сидячи у себе вдома.

Користувачі за допомогою об’єднання фізичної, доповненої і віртуальної реальності в єдиному онлайн-просторі зможуть подолати обмеження фізики та переміщуватися віртуальним світом у вигляді аватарів так само, як по кімнатах у власному будинку.

Цукерберг назвав “метавсесвіт” аналогом телепортації.

Засновник соцмережі розповів, як технологічна революція у перспективі може змінити життя людей:

  • Користувач Facebook зможе з будь-якої точки на мапі створити довкола себе віртуальне робоче місце з вікнами, документами та моніторами. Замість того, щоб зв’язуватися по телефону, інша людина зможе “переміщуватися” до нього у вигляді голограми для обговорення або вирішення будь-яких питань.
  • Користувачі матимуть можливість створити віртуальний “мультивсесвіт” – розробити власні ігри, товари, одяг, шоу або нову роботу. За допомогою втілення в життя цієї ідеї всередині технології сформується власна економіка і екосистема.
  • “Метавсесвіт” – наступний етап розвитку технологій після мобільних пристроїв, стверджує глава Facebook. За його словами, “мультивсесвіт” повинен стати втіленням інтернету з децентралізованим управлінням. В планах – втілити в життя повну свободу “телепортацій” між сервісами і розвагами.

При цьому він визнав, що компаніям про цей момент доведеться домовлятися.

Чи не єдиною перепоною на шляху Марка Цукерберга і компанії стоїть наразі завдання помістити цілий “метавсесвіт” у невеликі за розміром гарнітури, які підтримують різні платформи – від VR до комп’ютерів і консолей.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях